Poistenie bývania a uzatvorenie zmluvy

Prinášame Vám možnosť porovnať poistenie domu, bytu, poistenie domácnosti (zariadenia) a získať tak ponuku všetkých poisťovní na jednom mieste. Toto porovnanie získate bez toho, aby ste museli zadať akékoľvek kontaktné alebo osobné údaje. V ponuke si tiež môžete zvoliť pripoistenia tak, aby poistenie spĺňalo presne Vaše požiadavky. Následne stačí len kliknúť na "VYBRAŤ", zadať posledné údaje a po záverečnej kontrole údajov už len kliknúť na "DOKONČIŤ". Porovnanie poistenia a uzatvorenie poistnej zmluvy môžete tak urobiť z pohodlia Vášho domova. Návrh poistnej zmluvy spolu so všetkými prislúchajúcimi dokumentmi Vám prídu na e-mail. Poistenie je platné uhradením poistného.


Ako to funguje?

Vyplňte základné údaje pre porovnanie
Vyberte čo Vám vyhovuje najviac
Zaplaťte a začnite bývať bez starostí

Nie ste si istý? Neváhajte nás kontaktovať!

Vybrať to správne poistenie pre svoj domov nie je jednoduché. Preto nás neváhajte kontaktovať, ak chcete poradiť či už s výberom poisťovne, poistných rizík alebo v prípade akýchkoľvek iných otázok. Taktiež si s nami môžete dohodnúť ONLINE STRETNUTIE v sekcii "online pobočka". Chceme, aby všetko prebehlo hladko a k Vašej spokojnosti, pretože to je náš cieľ.
Čo získate?
  • Najvýhodnejšie poistenie
  • Hlásenie poistných udalostí
  • Riešenie žiadostí
  • Komunikácia s poisťovňou
  • Pravidelná správa zmlúv
  • Pravidelná revízia zmlúv
  • Všetko vybavíme za Vás

Poistenie bývania

Poistenie bývania je poistením, ktoré chráni z majetku to najcennejšie - Váš
DOMOV. Poistenie sa vzťahuje na poistenie domu alebo bytu v osobnom vlastníctve. K základným rizikám ako živel, ktorý kryje napr. výbuch, krupobitie, požiar alebo zosuv pôdy, je možné dojednať pripoistenia respektíve vyššie balíky poistenia, ktoré kryjú vandalizmus, sklá, krádež, (platné v prípade prekonania pevnej prekážky zlodejom) elektromotory a zodpovednosť z vlastníctva nehnuteľnosti, alebo zodpovednosť členov domácnosti. Pripoistiť je tiež možné samostatne stojace budovy ako napríklad altán, garáž, hospodárska budova, bazén, studňa a pod..
Poistenie domácnosti (zariadenia) - to je všetok majetok, ktorý otočením domu, alebo bytu hore nohami vypadne ako nábytok, oblečenie, práčka, chladnička a ďalšie... Základným poistením je napríklad združený živel ako v prípade nehnuteľnosti. Pripoistiť tiež možno elektromotory, sklá, pomníky a mnohé ďalšie. Orientácia v širokej škále produktov je náročná, preto ak si nie ste výberom vhodného poistenia istý, kontaktujte nás.