Porovnanie Havarijného poistenia a uzatvorenie zmluvy

Prinášame Vám možnosť porovnať havarijné poistenie a získať tak ponuku všetkých desiatich poisťovní na jednom mieste. Toto porovnanie havarijného poistenia získate bez toho, aby ste museli zadať akékoľvek kontaktné alebo osobné údaje. V ponuke si tiež môžete zvoliť pripoistenia tak, aby poistenie spĺňalo presne Vaše požiadavky. Následne stačí len kliknúť na "VYBRAŤ", zadať posledné údaje a po záverečnej kontrole údajov už len kliknúť na "DOKONČIŤ". Porovnanie havarijného poistenia a uzatvorenie poistnej zmluvy môžete tak urobiť z pohodlia Vášho domova. Návrh poistnej zmluvy spolu so všetkými prislúchajúcimi dokumentmi Vám prídu na e-mail. Poistenie je platné uhradením poistného.


Ako to funguje? 
VYPÍŠTE ZÁKLADNÉ ÚDAJE O VAŠOM VOZIDLE
vyberte čo vám vyhovuje najviac
KONTAKTUJTE NÁS A ZMLUVU urobíme SPOLOČNE

Nie ste si istý? neváhajte nás kontaktovať!

Vybrať havarijné poistenie nie je jednoduché. Preto nás neváhajte kontaktovať, ak chcete poradiť či už s výberom poisťovne, poistných rizík alebo v prípade akýchkoľvek iných otázok. Môžete si s nami tiež dohodnúť ONLINE STRETNUTIE v sekcii "online pobočka". Taktiež Vám poskytneme pomoc pri fotodokumentácii vozidla a zabezpečíme, aby všetko prebehlo hladko a k Vašej spokojnosti, pretože to je náš cieľ.

Čo získate?
  • Najvýhodnejšie poistenie
  • Hlásenie poistných udalostí
  • Riešenie žiadostí
  • Komunikácia s poisťovňou
  • Pravidelná správa zmluvy
  • Pravidelná revízia zmluvy
  • Všetko vybavíme za Vás

Havarijné poistenie

Havarijné poistenie motorového vozidla alebo inak povedané KASKO je dobrovoľné a uzatvára sa pre prípad havárie (stret vozidla s inými účastníkmi cestnej premávky, alebo náraz na akúkoľvek prekážku), stretu so zverou, poškodenia skiel, živelných udalostí, vandalizmu a odcudzenia vozidla. Klient si tiež môže dojednať pripoistenie úrazu prepravovaných osôb, batožiny, náhradného vozidla, asistenčných služieb, alebo skiel (s nižšou spoluúčasťou). Poistenie motorového vozidla sa dojednáva na novú hodnotu vozidla - to znamená, že vozidlo sa poisťuje na hodnotu podľa nadobúdacej faktúry bez uplatnených zliav, alebo ak nie je vozidlo nové podľa ocenenia vozidla (toto ocenenie si kalkulačka na našom webe urobí sama), alebo na časovú hodnotu vozidla (trhová hodnota vozidla).
Poistenie sa dá dojednať s rôznou výškou spoluúčasti. My našim klientom vždy odporúčame pevnú spoluúčasť (fixnú napr. 100 €) alebo nulovú , bez percentuálnej spoluúčasti. V prípade uzatvárania PZP aj Havarijného poistenia Vám odporúčame nás kontaktovať, nakoľko Vám v takomto prípade vieme v poisťovniach AXA a Allianz uplatniť vyššie zľavy. Pri havarijnom poistení odporúčame zvážiť výber poisťovne nie len podľa ceny. Klientom odporúčame na základe kvality a rýchlosti likvidácie:
Allianz, Union, Generali, ČSOB, Uniqa , Axa.